שמי נועם שחם, ואני מזמין אותך ללמוד איתי בס! מלבד זה שמדובר בכלי נפלא שנותן את התדרים הנמוכים והמרטיטים בשירים שאנו שומעים, הוא מכיל בתוכו עולם שלם של קצב, מלודיות וחיבור בין עולם הצלילים לעולם הגרוב והקצב. המטרה שלי, היא לשים לך את ההגה בידיים, ללמד אותך צעד צעד את הדרך הכי טובה (בעיניי כמובן) להתקדם בצורה מהירה ויעילה, וכמובן לגרום לכם לרקוד לכל ביט וגרוב שתנגנו, ובשביל זה, צריך שליטה ושיטה.

שליטה מגלמת בתוכה הבנה עמוקה של צוואר הגיטרה, נגינת סגנונות מוזיקה שונים, יצירת תפקידי בס בשיר, והיכולת לאלתר בצורה חופשית על כל סגנון.
אז…למה בעצם לבוא אלי ולא אל מישהו אחר? אז ככה
מעבר להיותי נגן הפקות מזה 17 שנים, אני בוגר בית הספר "רימון". לאורך הקריירה המוזיקלית שלי הצלחתי לשלב את אהבתי להוראת מוזיקה ופיתחתי סיגנון הוראה ייחודי. בשיעורים נעסוק מלא בנגינה ודיוק הגרוב שלך, נלמד אקורדים, סולמות, טכניקות נגינה, קצב וכל זאת דרך תירגול המבוסס על שירים, תרגילים, אלתור על גרוב וכמובן בהתחשבות בטעמו האישי של כל תלמיד. השיעורים מועברים בהתאם לקצב האישי שלך ובצורה הכי מקצועית ומלאת הקשבה. מבחינתי מוזיקה היא בראש ובראשונה כיף וכך צריך להיות תהליך הלמידה.

*מוסמך להגיש לבגרויות

* מכין לבחינות במוסדות אקדמאים