שי ל.

כולנו מכירים את זה מבית הספר, יש בו לא מעט מורים אך רק מעט מהם יודעים באמת ללמד. אצלי היו רק אחד או שניים שממש עשו לי את זה, שידעו לגשת אלי, "לגעת" בי ושממש הרגשת שהם שונים. כזה הוא נועם (כשמו כן הוא). הגעתי אליו למפגש ראשון, לא מחייב ומהר מאוד הבנתי מול מי אני עומד.נועם הוא אחד מאלה שתמיד רצית לחזור לשיעורים שלהם. פגשתי מורה שמעבר להיותו מורה הוא קודם כל אדם. איש קסום, מצחיק, יודע לקרוא בין השורות של כל תלמיד, מתאים את עצמו אליך, מחזק ומעצים אותך כתלמיד. מאז שהתחלתי ללמוד אצל נועם, הידע והניסיון שלי בנגינה על הבס השתפרו פלאים (טכניקה, סגנון, תאוריה וכו'). ממליץ בחום!!

 

 אליה

אחת התכונות החשובות של נועם היא שהוא יודע להתאים את עצמו ואת השיעורים לתלמיד.

 הוא מאד פתוח ו"זורם" למה שהתלמיד מביא איתו לשיעור, אבל עדיין מעביר שיעור מובנה, ברור, מועיל וגם מעניין וכייפי.

העובדה שאני תלמיד עם צרכים שונים מהרגיל לא הרתיעו אותו והוא התאים את השיעורים בדיוק למה שהייתי צריך.
הוא בנאדם מקסים, סבלני ומפרגן והכי חשוב – מורה מעולה!

 יוסי

נועם מורה פשוט תותח!
שיעורים מלאים בלמידה ובכיף גדול.
התקדמות בקצב מתאים לכל אחד ועם הרבה התחשבות.
נותן המון השראה ואני יכול להמליץ עליו בחום לכל אחד בכל רמה!

 שי 

נועם עשוי מחומרים שמרכיבים בסיסט על. ידע עמוק מאוד ורחב מאוד השילוב הזה של אדם
מתוק וחם ובסיסט/מוסיקאי מושחז וחד יוצרים אצלי לפחות
הערכה גדולה מאוד לאיש הזה,
ולעובדה שהוא חי יוצר ובועט
מוסיקה כל הזמן
תודה מאסטר.

שרון

אחרי הרבה מאוד שנים של הפסקה החלטתי לחזור לנגן בגיטרה בס. להפתעתי הרבה מאוד המלצה שקיבלתי בחנות כלי זמר בה תיקנתי את הגיטרה ששנים שכבה ללא מגע התגלתה כאחת ההמלצות הטובות ביותר שקיבלתי בחיי (ויש פז״מ לא קטן). נועם הצליח להחזיר לחיים את היכולת והרצון לנגן. מורה מעולה איש מקסים ומקצוען אמיתי. ממליצה בחום לכל מי שרוצה לנגן בס כמו שצריך. ולכל מי שרוצה לקבל זמן איכות אמיתי ממורה מהשורה הראשונה. שרון.

אמנון

פעם אחרונה שניגנתי בגיטרה בס היה בשנת 91. תמיד חשבתי לחזור לנגן ואפילו ניסיתי מספר פעמים. ניסיונות אלו היו תמיד קצרים ולא הצליחו. מתישהו הבנתי שכדי לנגן באופן מספיק רציני כדי שאהנה צריך לעשות 2 דברים: להתחייב למסגרת עם מורה מקצועי וללמוד תיאוריה.
אשתי היקרה החליטה לעשות עבורי את מה שרציתי ולא עשיתי והחלה לחפש עבורי מורה מקצועי. על נועם היא קיבלה המלצה מחנות כלי-זמר ולפני כשנה יצאנו לדרך משותפת. מעבר ליכולותיו, נועם קשוב לצרכים ולרצונות שלי ויודע להתאים לי תכנית לימודית שמצד אחד מתאימה לצרכים ולרצונות שלי (ולהבנה שנגן מקצועי כבר לא אהיה), למחוייבות המקצועית של נועם כמורה להעביר בסיס ידע רחב (כולל כל הדברים ה"משעממים" אך החשובים כגון תיאוריה). דבר זה הופך את הלמידה למסע מהנה ומועיל וכיום שאני מסתכל אחורה על השנה שחלפה אני מרגיש את הקפיצה האדירה שעשיתי ביכולותי כנגן בס חובב.

עומר

נועם מורה טוב ובאסיסט טוב.
נועם הוא החבר הכי פדאנט והמורה הכי מפרגן.

הכרתי את נועם בשלב שבו לא ממש הבנתי איך באס נשמע, איך אני רוצה להישמע ואיך מנגנים על באס.

גילינו ביחד מה נשמע לי טוב ומה אני רוצה לעשות. הוא לימד אותי איך מנגנים על באס.

הוא דבק ברעיון כללי מסודר אבל בכל פעם שרציתי לעשות סיבוב ולחקור משהו הוא זרם וחקר אתי את העניין.

הספקנו לעבור דרך גראנג', רגאיי, Pאנק, האווי מטאל, בלוז, מוזיקה אירית מסורתית,
סלאפ'נ'פופ, מפרט, אצבועים, פול-אוף והאמר-אונים.

נועם שלח אותי להרכב הראשון שהופעתי איתו.
נועם הוא הבן אדם שרצתי אליו כדי לעבד שיר שכתבתי.

שנתיים ביחד ואני עדיין מצפה לשיעורים איתו.

תודה, בן אדם.

אבי

שלום שמי אבי ואני ממש התעניינתי בניגון על בס. חיפשתי באינטרנט מורים ונתקלתי בנועם שחם התותח. מהשיעור הראשון ועד היום נועם מראה יחס חם והקפדה בהתקדמות שלי כל פעם שהייתה לי בעיה בשיעורי הבית הרמתי אליו טלפון והוא תמיד היה שמח לעזור גם אם השיחה הייתה קצת ארוכה אף לא הרגשתי שאני לא משתפר כי בכל שיעור היה משהו חדש שלמדתי ונועם ידע להסביר זאת מעולה אני עדיין בקשר עם המורה המוכשר הזה ואני ממליץ לכל מי שרוצה להתחיל לנגן על בס ברגל ימין זה רק עם נועם!

מיקה

למדתי גיטרה בס במשך שנה עם נועם, ולא הייתי התלמידה הכי קלה שלו. למזלי, נועם גילה סבלנות כלפי, התאים את עצמו לקצב שלי, ותמיד התחשב ברצונות שלי. אפילו ביום הכי עייף שלי, נועם הצליח לגרום לי להשקיע אנרגיה בשיעור. בין אם זה שיחה על כוס קפה שחור ובין אם זה לימוד בס…. נועם הוא המורה הכי טוב והכי מצחיק באיזור. ממליצה בחום לכל מתחיל/מתקדם/מקצוען…..